Aktuality

22. kvě 2017
Meditace SVĚTELNÉ KÓDY - CHVOJEN 24.05.2017

IV. Meditace SVĚTELNÉ KÓDY - 24.05.2017 v 11:00 hodin na energeticky silném a historicky významném místě - CHVOJEN u Benešova . 

 

13. dub 2017
Seminář ODPUŠTĚNÍ "

Seminář LÉČEBNÉ KÓDY Dr. Alexe Loyda  - " ODPUŠTĚNÍ " 

Termín : 29. 04. 2017 od 10:00 do 13:00 hodin

Kde: Zámek Štiřín - Dům Atis

12. úno 2017
FOTOGALERIE - MEDITACE – SVĚTELNÉ KÓDY NA MALÉM BLANÍKU

13.03.2017 V -  HORA MALÝ BLANÍK

SPOLEČNÁ MEDITACE

 

01. úno 2017
Léčebné a Světelné kódy v Chorvatsku

Krásný den, 

 

Ráda bych Vás všechny pozvala na letní “ Nebeský “  pobyt v termínu od 10. 6. - 17. 6. 2017 v malebné klidné vesničce Igrane v Chorvatsku. 

 

Během meditace zimního Slunovratu mne přišla informace, uspořádat pobyt u moře spojený s meditacemi, Léčebnými kódy a nově Světelnými kódy.  Oslovila jsem tedy o pomoc svojí drahou kamarádku Zorinku Kabaštovou, která již vše dle požadavku zorganizovala. 

 

 

 

Během pobytu budeme nejen relaxovat, odpočívat, meditovat,  cvičit na břehu moře,  ale také se vzájemně lépe poznáme  a obohatíme se o nové zkušenosti. 

 

Veškeré meditace, cvičení a setkávání  všech účastníků během pobytu jsou zcela dobrovolné .   

 

Každý den bude vyhrazen čas na společně provádění meditací -  Léčebné kódy –  kde budeme procházet postupně všech 12 kategorií. Tyto meditace zaměřené na 12 kategorií  povedou střídavě někteří z Vás Průvodců. 

 

Za východu a západu Slunce budeme provádět  na břehu moře meditaci – nové Světelné kódy.  

 

Již delší dobu jsem tyto Světelné kódy připravovala, byly nám všem Bohem seslány.  Světelné kódy jsou celistvé, ukotvující a radostné.  Tyto Světelné kódy se skládají z jednotlivých pozic tzv. Květů.  

 

Každý z Vás obdrží v Igrane  svůj Květ Světelných kódů. 

 

2x během pobytu vedená meditace na břehu moře  : harmonizace čaker a prozařování Zlatým Světlem. 

 

Vybrali jsme tichý, útulný hotel, v nebeské přírodě, klidném místě s nádhernými oblázkovými plážemi a voňavými borovými lesy.  

 

Jedná se o hotel Sensimar **** na Makarské riviéře, nacházející se v nedotčené přírodě přímo na břehu moře.  Nově a pečlivě zrekonstruovaný hotel byl speciálně navržen, aby zajistil  klidnou a nerušenou atmosféru pro milovníky přírody. 

 

Tento nově zrekonstruovaný hotel Sensimar Makarska  je zárukou naprosté spokojenosti. Z důvodu klidného odpočinku všech hostů hotelu je pobyt pouze pro hosty od 18 let. 

 

CENY:   

 

TYP POKOJE

CENA - OSOBA  

ALL INCLUSIVE

CENA  - OSOBA 

 POLOPENZE

 

Dvoulůžkový standard zahrada

 

22.280,-

18.600,-

 

Dvoulůžkový standard moře 

 

23.240,-

19.570,-

 

Dvoulůžkový standardvýhled na moře

 

24.020,-

20.340,-

 

Dvoulůžkový superiorvýhled na moře

 

24.650,-

21.000,-

 

Počet míst je omezen. Rezervace: CA FALCON SPORT tel. 777 551 891 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Po dohodě je možné  také zorganizovat a navštívit poutní místo Medjugorje, vzdálené od Igrane 77 km. 

 

V případě jakéhokoliv dotazu kontaktujte Zorinku Kabaštovou CA FALCON SPORT, Hlavní nám.20, 79401 Krnov, tel. 777 551 891 , e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo pište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Platba: záloha: 50% zálohy , zbývající cast konečného doplatku do 5.5.2017.

 

Číslo účtu: 202061506/0300  VS: 20171006

 

VEŠKERÉ DETAILNĚJŠÍ INFORMACE KE STAŽENÍ zde

 

 

S láskou 

 

Mira Mi Celina 

 

Mira M.Lišková

Certifikovaný Praktik Léčebných Kódů

 

Léčebné kódy

www.lecebnekody.cz

Facebook: www.facebook.com/lecebnekody

Skype: lecebnekody

 

 

 

 

 

 

09. led 2017
21.01.2017 - Transformační Seminář

Dne 21.01.2017 se bude konat v areálu zámku Štiřín - Dům Atis transformační seminář zaměřený na Léčebné a nově i Světelné kódy. Na semináři si důkladně vysvětlíme jak Léčebné kódy správně provádět. a následně společně praktikovat. Součástí bude také společná meditace. Seminář povede certifikovaný praktik Mira. Seminář se bude konat od 10:00 do 16:00 hodin. Cena semináře je 800 Kč. Rezervace nutná : tel. 777 130 420. Omezený počet účastníků - menší skupinka.

18. říj 2016
Novinka - OSOBNÍ ZVUKOVÁ MANDALA

Vibrace Vašeho hlasu, Vašeho zpěvu je možné nyní za pomocí nejmodernější technologie zobrazit. Pokud nám nahrajete Váš hlas či hlas Vašich blízkých, získáte jedinečný obraz - mandalu Vašeho hlasu ve formě skutečné frekvence zobrazené v digitální podobě v 4K rozlišení. Vhodné i jako dárek pro Vaše nejbližší.  Možnost objednání Vaší osobní zvukové mandaly naleznete zde.  Číst dále:

 

05. říj 2016
SVĚTELNÉ KÓDY

Světelné kódy - přímá cesta k nalezení Pravdy - cesta k nalezení SEBE SAMA.

Již žádné vyhledávání minulosti, pouze čistá přítomnost. Čisté Bytí vše prozáří.

K provádění Světelných kódů nepotřebujeme žádné náboženské nebo jakékoliv jiné zkušenosti. Číst dále..

10. zář 2016
Doporučujeme - nově otevřen Certifikační program - Podzim 2016

V září 2016 pro Vás otevíráme zcela nový Certifikační program pro Průvodce 12 kategoriemi Léčebných kódů. Máte tak jedinečnou příležitost stát se Průvodci Léčebných kódů a pořádat své semináře Léčebných kódů podle Dr.Alexe Loyda. Bližší informace zde

01. pro 2015
Receptem je Země

RECEPTEM JE ZEMĚ - NOVÝ DOKUMENTÁRNÍ FILM.  Rádi bychom Vám představili 18 minutový dokument o síle Uzemnění lidského těla a jeho užitku pro naše zdraví a Set propojení s planetou Zemí. Tento set, stejně tak jako ve filmu, můžete využívat i Vy, z Vašeho domova nebo kanceláře. Uzemníte se stejně dobře a kvalitně, jako byste byli v létě bosky na trávě. Film byl natočen naším partnerem, americkým přírodovědcem, filmařem Stevem Kroschelem a obsahuje nejdůležitější části jeho dvou celovečerních dokumentárních filmů " The Grounded" a " Heal for Free" . Filmy byly natočeny především na Aljašce, ale i v Praze. Jak bylo zjištěno výzkumy i praxí, uzemnění - propojení s planetou Zemí je velmi důležité pro náš život, pro naše zdraví. Je to mnohem více důležité, než si většina z nás uvědomuje. Doporučujeme ke shlédnutí  :-) .

Jak se pravidelně uzemňovat například v zimě, kdy nemůžeme chodit bosy po trávě, doma, v práci, u počítače naleznete na našem webu zde.  Set "Propojení s planetou"  a lze zakoupit zde . Set je vhodný pro Vás a Vaše zdraví, stejně tak jako je vhodným dárkem pro Ty, na kterých Vám záleží a které máte rádi. 

18 minutový film " RECEPTEM JE ZEMĚ" můžete shlédnout online  zde

26. lis 2015
Set "Propojení s planetou"

Vyzkoušeli jsme prakticky všechny uzemňovací produkty a dle naší osobní zkušenosti i ohlasů ostatních je  produkt v " Setu Propojení s planetou"  ze všech hledisek zcela nejvýhodnější a neuniverzálnější a pokryje veškeré Vaše potřeby. Originální podložku dovážíme přímo od oficiálního distributora pro Evropu.  Připravujeme pro Vás také ještě zcela nový originální set :-)  Bližší informce již brzy. 

 

 

 

Copyright © 2012 LečebneKody.cz - Vaše lečení srdce, duše a těla // Tvorba webových stránek