Zvukové a světelné frekvence  -  energie Slunce a vesmíru k blahu člověka

 

Vibrace jsou základem veškeré hmoty ve vesmíru. Prakticky nic nemůže existovat bez vibrací a zvuku.

 

 

Tato stránka slouží jen pro informační účely. Na následujících řádkách bychom Vás rádi seznámili s objevy, které nám dokaží nahlédnout pod závoj tajemství vesmíru a našeho života. Dlouhou dobu se zabývám zvukovými frekvencemi a frekvencemi světla a barev a jejich vlivem na lidský organismus. Nejedná se o žádné nepříjemné frekvence, které ničí a poškozují, ale o harmonické frekvence, které jsou výsledkem dlouhodobého vědeckého a spirituálního bádání a které jsou v souladu s frekvencemi našeho vesmíru, našeho vnitřního vesmíru - lidksého organismu a vracejí lidskému tělu svoji původní přirozenost - radost, zdraví, a klid.  Jejich vhodnou kombinací a působením na určité oblasti lidského těla, lze tyto oblasti pomocí zvukových a světelných frekvencí vybalancovat a dostat je do přirozeného stavu.

Základním vibračním nástrojem každého z nás je náš hlas. Náš hlas nám a ostatním dává obraz jací jsme a co vyzařujeme.  Náš hlas vyzařuje frekvenci. 

Do studia zvukových frekvencí a jejich vliv na organismu jsem se dostal studiem na americké universitě, kde se věnuji propojení regionalistiky a vědy. Náboženství, spiritualismus a věda má neuvěřitelně hodně společného a je nesmírně důležité pro naši buducnost znát základy toho jak žili a jak se vzdělávali ale i léčili naši předkové a nalézt spojnici napříč všemi náboženstvími za současného využití znalostí vědy k tomu, aby lidé žili šťastný a spokojený život a aby byli vnitřně naplněni láskou, radostí a pochopením.   Frekvence zvuku a světla  jsou úžasným fenoménem, které také vědu a náboženství spojuje. Pochopení celé podstaty fungování řádu, vesmíru, lidského mozku a těla  je úkolem vědy i otevřenému náboženství v dalších desetiletích. Jsem opravdu vděčný, že spojení mezi vědou a náboženstvím mohu studovat na univerzitě v USA a že Vám mohu své poznatky a zkušenosti postupně předávat. 

Zvuk je neviditelná síla, která prostupuje každým aspektem našeho života. S výjimkou hudby, mnoho zvuků stvořené zprostředkovaně člověkem, jsou zvuky silné, někdy i nepříjemné, zatímco zvuky z přírody mají tendenci nás obklokovat, proudit nad námi a kolem nás a uklidňovat nás, pozvednout naši duši a jsou předmětem naší inspirace. Přesto, kdybychom mohli zvuk tohoto světa kolem nás vidět, byl by svět mnohem krásnější, než bychom si ho mohli kdy představit. Byl by plný nádherných obrazců a holografických zářících bublin.  Vidět zvuk je jako otevřít okno do našeho světa , který byl ještě do nedávna zahalen tajemstvím. 
Pokud je zvuk vyzařován z vašeho hlasu, nebo z některého jiného zdroje jako je například hudební nástroj, tyto "prchavé, spěchající bubliny" zanechávají vibrační otisk na povrchu Vašeho těla a prakticky každá buňka v povrchových tkáních Vašeho těla skutečně obdrží zvukové vzorce z "bublin", které Vás obklopují. Pokud vygenerujeme speciální harmonické zvuky, frekvence a tyto přiložíme na povrch lidského těla, lidské tělo, které je z více jak 70 % tvořeno z vody dostává a vstřebává tyto nádherné a láskyplné frekvence odpovídající frekvencím, vibracím Vašeho těla či tělěsných orgánů a buňky a celé tělo se začíná nádherně harmonizovat.  Jde pak jen o to nalézt tu správnou odpovídající frekvenci a balancování Vašeho těla může začít. K tomu používáme speciální vibrační reproduktory, které dokaží přenést tuto nádhernou energii do Vašeho těla. Pokud tomuto dodáme ještě odpovídající světlo, světelnou frekvenci, zázrak vesmíru může začít. 
K tomu abychom Vám tyto frekvence přiblížili začneme nejprve lidským hlasem každého z nás. Lidský hlas dokáže opravdu "vykouzlit" nádherné obrazce. Pomocí speciálně vyvinutého přístroje dokážeme hlas " zhmotnit" do jedinečného obrazce  a vytvořit tak "hlasového umění". Váš hlas, Vaše vibrace lze tímto způspem zachytit a přenést do jedinečného umělckého díla, které vznikne ze záznamu Vašeho hlasu, což Vám umožní zhmotnit Váš hlas a přenést ho do krásné geometrie a zachytit tak v určitém okamžiku Vaší osobní hlasovou mandalu. Krásná geometrie ve Vašem hlase je jedinečná, protože Vaše celé tělo se skládá z jemných energií uspořádaných ve vrstvách, vrstvy po vrstvě, frekvence po frekvenci. Váš hlas vyzařuje tyto frekvence, kdykoliv budete mluvit nebo zpívat a bude obklokovat Vás a Vaše okolí ve formé této zvukové mandaly, která je pouze Vaše a vystihuje pouze Vás. Samozřejmě můžete nám zaslat jakýkoliv zvuk ať se jedné o hlas Vašeho dítěte, manžela či  manželky, přítelkyně či přítele, domácího mazlíčka nebo hudebního nástroje. Následně si můžete svůj hlas umístit třeba na stěnu svého domova či do kanceláře, tak jak je vidět na přiložených obrázcích. 

 

 

V současné době jsou k dispozici na našem e-shopu následující produkty:

1.    Obraz Heart Sutra -  Okamžik z písně od skvělé japonské zpěvačky Izumi Watanabe se stal viditelným a byl pojmenován "Heart Sutra".  Plakát Hear Sutra  má rozměry 457 mm x 609 mm a je vyroben na 270 gr papíru, je tedy vhodný k zarámování jako obraz. Vytváří tak doma výjímečnou pozitivní atmosféru. V e-shopu od 01.10.2014.

Obraz Heart Sutra naše domovy prosvětluje a harmonizuje je čistotou a klidem.

Heart Sutra obrázek  je zhmotněním vibrace – frekvence zvuku a byl vytvořen na speciálním nástroji CymaScope.

Tuto mandalu můžete také zakoupit jako náhrdelník - Sútra srdce  na našem e-shopu.

 

Připravujeme způsob, abyste si mohli vytvořit svůj vlastní obraz, z Vašeho vlastního hlasu nebo z hlasu Vašich blízkých . 

K nahrání hlasu můžete použít náš zvukový rekordér nebo nám poslat zvukový soubor ve formě mp3 nebo WAV. Bližší informace naleznete v nejbližší době zde.

Připravujeme pro Vás další informace týkající se zvukových a světelných frekvencí a jejich využití při regeneraci Vašeho organismu. Tomuto tématu se věnuji několik let a věřím, že zveřejněné nové informace Vám budou opravdu k užitku. Je až neuvěřitelné, jak se vše ve vesmíru i na Zemi propojuje a jak postupně přicházíme na další a další objevy, které se vzájemně doplňuji a které nás vracejí zpátky do rovnováhy, zpět do souladu s přírodou a s vesmírnými zákony a které nám prostě v našem životě nesmírně pomáhají. Naučíme Vás jak jednoduchou metodou můžete doma vybalancovávat váš organizmus jako celek i jednotlivé části Vašeho těla.  V případě Vašeho zájmu, vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.  Krásný den, Jaro Liška

SLEDUJTE NÁS
  • facebooktwitteryoutube

Copyright © 2012 LečebneKody.cz - Vaše lečení srdce, duše a těla // Tvorba webových stránek