PROPOJENÍ S PLANETOU ZEMÍ - GROUNDING A LÉČEBNÉ KÓDY

 

              

 

Energetické duchovní léčení Léčebné kódy a propojení s naší planetou je dalším velmi pozitivním krokem v našem duchovním léčení. Jsme všichni energetické bytosti a naše propojení s naší planetou, s matkou Zemí se stává komplexním nástrojem pro náš život. Modlitba, pravdivé tvrzení, provádění jednotlivých kódů spolu s uzemněním přivádí naše tělo a naši duši do přímého kontaktu nejen s vesmírnou energií,ale také s energií naší Země.

 

           OBJEDNÁVKY PRODUKTŮ

 

 

 

UZEMĚNÍ LIDSKÉHO TĚLA A VĚDECKÝ VÝZKUM

 

Dříve než Vás seznámíme s novou metodou energetického a duchovního léčení -  Grounding, doporučujeme Vás shlédnout film "Heal for Free" a film The Grounded z produkce Steva Kroschela, který žije na Aljašce, kde zdokumentoval uzdravení obyvatel jedné vesnice práve pomocí uzemnění. Film " The Grounded "  je zajímavý i tím, že se natáčel z části v Praze za účasti Českého národního symfonického orchestru a studia Barrandov.  Ve filmech jsou i věděcky dokázané poznatky uzemnění a jeho vliv na naše zdraví, na naše životy. 

Film "Heal for Free" v překladu "Léčení zdarma" dokumentuje neuvěřitelný pravdivý příběh o tom, jak "uzemnění", neboli "Grounding" transformuje jednotlivce i celá společenství po celé zemi.

Staří lidé v domovech pro seniory, vědecké studie po celém světě, pacienti postižení expozicí elektromagnetického záření, ale i ti jež se ocitli na pokraji smrti jsou zachránění za pomocí této jednoduché metody - uzemnění. O tom všem je film, který pro Vás připravujeme.

Film se ponořuje hluboko do vědy, a zjišťuje co dělá uzemnění v lidském těle, a zároveň čelí kritikům, kteří se snaží se snaží zdiskreditovat toto neuvěřitelně jednoduché řešení bolesti a utrpení lidstva.

Nabízí nám příroda jednoduchou alternativu k utrpení a bolestem?

Tento transformační film může změnit způsob, jakým se díváte na naši planetu Zemi a dát nový a hlubší význam našemu propojení s touto nádhernou planetou.

Film "Heal for Free" změní způsob, jakým se díváte na Zemi pod nohama! Připravujeme tento film na našich stánkách. 

 

CO JE TO UZEMŇOVÁNÍ ( GROUNDING )

Uzemňování (Grounding) je rychle rostoucí způsob energetického a spirituálního léčení založené na objevu, že připojení k planetě Zemi a její přírodní energii je základem pro naše plné zdraví. Uzemnění nás propojuje opět s přírodou a příroda je hlavním zdrojem léčení a zdraví. Naši předkové byli mnohem více v kontaktu s energií přírody, než je naše generace.Chodili na boso nebo obuti v kůži, pracovali a dotýkali se denně Země při práci i odpočinku. Naše generace žije úplně jinak !!  Žijeme odděleni od Země v našich domech, chodíme s umělými podrážkami na botech a pracujeme většinou v kanceláři, někdy ve výškových budovách,  chodíme po asfaltu, jezdíme denně v autech hodiny, abychom se přemístili za prací a domů , kde opět i když bydlíme ve městě i na venkově se dotýkáme naší planety Země jen velmio zřídka. Naše tělo, naše buňky a orgány jsou plné pozitivních iontů, volných radikálů jejich množství je ještě více navýšeno působením vnějších elektormagnetických vln z našeho prosředí. Wi-Fi, mobilní telefony, kabele počítačů,  digitální vysílače televize, převaděče, elektrotechnika vůbec, to vše navyšuje pozitivní eletrony v našem těle, v našich buňkách a orgánech. 

Všimli jste si někdy, že jste lépe spali například na dovolené po bosé chůzi na plážii v písku nebo přímo ve vodě na břehu moře? Písek a mořská voda jsou přirozeně vodivé materiály a pomohou uzemnit tělo a odstranit přebytečné pozitivní elektrony. Dotykem bosou nohou, rukama, tělem s naší matkou - planetou Zemí, dochází k přelévání negativních elektronů do našeho těla, dochází k vybalancování našeho těle zcela přirozeným způsobem za pomocí zemské energie.

 

 

Existují tedy dva hlavní důvody, proč je důležité naše propojení s planetou Zemí:

 1. Země je masivní - obrovská nádrž záporně nabitých volných elektronů. Bez připojení k této "nádrži", buňky v našem těle nejsou schopny vyvažovat pozitivní elektrony což vede k nadbytku . Vliv přebytku kladného náboje v krvi lze vidět velmi jasně mimochodem tím, jak buňky jsou  v krvi přitahovány a  shlukují se  (viz vědecký výzkum).

 2. Naše moderní prostředí je plné širokého spektra elektromagnetického záření, od počítačů, mobilních telefonů & stožáry, rozhlasových a televizních pořadů, WiFi, Bluetooth, elektrické vedení, domácí elektroinstalace a dalších elektrických spotřebičů. Toto elektromagnetické záření vyvolává napětí v našem těle, narušením bilionů jemných elektrických komunikací, které jsou důležitou součástí funkce systémů našeho těla. Tím, že se propojjíme se Zemí ( uzemníme se ) výrazně se  snižuje úroveň těchto indukovaných napětí, zatímco jsme účinně chráněny naší matkou Zemí, z hlediska fyziky dojde k vyblancování tohoto přepětí. 

Na méně hmatatelné úrovni, se jedná také o to, že naše spojení s Matkou Zemí skutečně přenáší informace, a pomáhá nám sladit se s obrovskou sítí inteligence naší planety.

Grounding ( Uzemňování ) s naší Matkou - planetou Zemí  je doslova zázrak pro naše zdraví. Není divu, že uzemňování se stává stále více populární po celém světě a umístilo se na 3. místě v hodnocení vývoje wellness procedur.

K tomu, abyste si mohli dopřát plné uzemňění Vašeho těla i ve Vašich domovech, v práci , v autě, ve dne i v noci , připravili jsme pro Vás několik produktů, které Vám umožní se plnohodnotně uzemnit kdykoliv a kdekoliv.  Pokud to jen jde využijte propojení s matkou Zemí přímo v přírodě chozením bosou nohou po trávě, prací v hlíně, ležením na trávníků atd.  Vždy to ale není s různých důvodů možné. 

EFEKTY A ÚČINKY GROUNDINGU

Většinou okamžitým efektem lidí, kteří jsou uzeměny je to, že se "cítí lépe". Většinou lidé popisují, že v sobě cití vnitřní klid, jsou klidnější se sníženou hladinou stresu. Pokud  byla před uzemněním přítomna bolest, pak, po uzemnění,  často se bolest sníží nebo zcela zmizí.

U osob, u kterých se projevují nebo pociťují negativní účinky z používání počítačů nebo jiných elektrických zařízení, dochází po uzemnění ke snížení nebo k odstranění těchto negtivních účinků.

Při pravidelném uzemňování, byly pozorovány četné zdravotní výhody, jako například:

 • Posílení imunitních funkcí
 • Zlepšení trávení
 • Lepší spánek
 • Rychlé hojení zranění
 • Lepší krevní oběh
 • Harmonizace a stabilizace základních biologických rytmů těla
 • Zrychlené zotavení z intenzivní sportovní aktivity 
 • Redukce zánětu
 • Snížení stresu / úzkosti / podrážděnosti
 • Snížená electrosensitivity

Propojení s planetou využívají intenzivně i účastnící cyklistického závodu: video Tour de France.

Představme si naše tělo jako rostlinu :)  Video z konference " Lonegivity Now  " můžete shlédnout  zde

Upozorňujeme, že žádná z uvedených informací nepředstavuje v žádném případě lékařskou radu nebo nárok na vyléčení nebo léčení jakéhokoliv chorobného stavu. Vaše osobní zdravotní problémy vždy konzultujte s lékařem. 

Uzemňování a výzkum

Pro ty z Vás, které zajímá odborný vědecký výzkum o účincích Groundningu jsme připravili další materiály , které budou doplněny o dostupnou literaturu zde.

Objednávky na nové produkty "Groundingu - Uzemňování" naleznete zde

 
SLEDUJTE NÁS
 • facebooktwitteryoutube

Copyright © 2012 LečebneKody.cz - Vaše lečení srdce, duše a těla // Tvorba webových stránek