Mira Mi Lišková                                  

Certifikovaný Praktik Léčebných Kódů        

Certifikovaný praktik metody Léčebné kódy v žádném případě není léčitel, ale je Vaším  lektorem, který Vás učí tuto metodu zařadit do svého života. Název knihy a metody vychází z anglického překladu " The Healing Codes" . 

E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                

Skype ID: lecebnekody  ( pouze po předchozí domluvě )

Facebook: www.facebook.com/lecebnekody                                      

Adresa:

K Větrovu 535 , 25168 Kamenice, Praha Východ

IČ: 87153181Prohlášení: Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze pro informační účely a nejsou určeny jako náhrada za radu vašeho lékaře nebo jiného zdravotníka . Neměli byste používat informace na těchto stránkách pro diagnostiku a léčbu jakéhokoliv zdravotního problému. Měli byste se poradit s lékařem či  zdravotním pracovníkem před zahájením jakékoliv diety, cvičením nebo doplněním Vašeho programu. Neměli byste přestat užívat léky bez předchozí konzultace se svým lékařem.

Výuka metody “ Léčebné Kódy Dr. Alexe Loyda” není určena k diagnóze, předpisu, léčení, nebo primárnímu vyléčení jakékoliv nemoci - fyzické nebo duševní.  Výuka a práce s metodou Léčebné Kódy vede klienta k procesu samostatnosti , tak aby mohl samostatně s touto metodou pracovat.

Výuka není určena jako náhrada pravidelné lékařské péče. Cílem práce s klientem je naučit klienta snížit stres, zlepšit zdraví, a odstranit jakoukoli dysfunkci bio-energetickém systému lidského těla .

Nikomu se nedoporučuje přerušit nebo  jiným způsobem  se vyhnout lékařským nebo psychologickým konzultacím a léčbě.  Jsou případy, kdy lékařské nebo psychoterapeutické konzultace jsou naopak doporučovány.

Výuka s praktikem léčebných kódů Dr. Alexe Loyda ani kódy samotné nejsou léčebnou činností, ale konzultační a poradenskou činností.

Jakékoliv diskutované informace, produkty a postupy nejsou určeny k diagnóze,  léčbě nebo prevenci jakékoliv choroby, nebo k diagnostikování či k předepisování lékařských  nebo psychologických postupů. Nejsou určeny  ani k doporučování specifických informací  nebo služeb, jako je léčba nebo rehabilitace jednotlivců, ani k aplikování principů týkajících se lékařství, mentálního zdraví a rozvoje člověka za tím účelem, aby se poskytla diagnóza, léčba, operace nebo se předepsaly léky na jakékoliv lidské choroby, bolesti, zranění, deformace nebo fyzický stav. 

Mira Lišková,  K Větrovu 535, 25168 Kamenice,  Czech Republic 
IČ: 87153181,   e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zapsána u Živnostenského úřadu pří MÚ Říčany
 
 
 
 
 
SLEDUJTE NÁS
  • facebooktwitteryoutube

Copyright © 2012 LečebneKody.cz - Vaše lečení srdce, duše a těla // Tvorba webových stránek