Objednat se

Srdečně Vás vítám na webových stránkách Léčebných kódů. Budu s Vámi sdílet všechny své poznatky a znalosti a velice ráda vás naučím jak správně provádět Meditaci Léčebné kódy.Léčebným kódům se věnuji od roku 2012, a to formou osobních konzultací, skype konzultací nebo seminářů. Velice miluji svou práci a ráda se se všemi z Vás setkávám.
Jedná se vždy o výjimečné setkání, kdy naše setkání jsou v rovině duchovní, v úrovni naší duše, tedy velice blízké a přátelské.

Výhodou Léčebných kódů je jejich jednoduchost, lehkost, čistota, svoboda a možnost provádět tuto meditaci v klidu domova nebo v přírodě.
Není potřeba se v nepříjemných, bolavých či destruktivních záležitostech dalekosáhle rozebírat.
Léčebné kódy působí přímo do našeho podvědomí, kde mění naše programy, naše buněčné vzpomínky, a to i přes generace zpátky. Z Boží Milosti uvolňují karmické zatížení, a to aniž podstupujete a zjištujete, co se kdy v minulých životech odehrálo.

 

Na úvodní konzultaci vám pomohu nalézt buněčné vzpomínky potřebné do modlitby a také Vám vytvořím individuální kódy, pravdivá tvrzení a transformační tvrzení.
Probereme teorii praktikování kódů, abyste mohli doma pokračovat v kódování již sami doma.
Nyní je doba, kdy můžeme měnit své životy, ale je to o naší práci na sobě. Neměli bychom spoléhat na ostatní. Měli bychom přijmout zodpovědnost za svůj život, za všechny problémy, nemoci a „konat, pracovat, meditovat". Obracet se v modlitbách k Bohu, Otci, Zdroji, Stvořiteli, Vědomí, Životu.

 

Ještě bych Vám ráda doupřesnila rozdíl mezi Univerzálním kódem a Individuálním kódem:

  • V knize Léčebný kód je vytvořen Univerzální kód. Mám spousty ohlasů na výborné výsledky již s univerzálním kódem.
  • Praktik vyškolený přímo u Dr. Loyda pak vytváří na konzultaci, nebo mohu zaslat e-mailem, individuální kód přímo pro Vás na danou záležitost. Tento kód je cílenější a účinnější. Doporučuji se poprvé objednat na Úvodní konzultaci.
  • Další možnost je pracovat s jedním z našich Průvdců LK, kde pracujete ve skupině a procházíte jednotlivé kategorie.
  • Možnost je i pracovat s Manuálem LK, kde naleznete speciální kódy, vytvořené přímo Dr. Loydem. Kódy jsou rozděleny dle nemocí, emocí, problémů a kategorií. Manuál je pouze pro domácí použití

  • Dejte na sebe a na svou intuici, jakou formu si zvolíte při práci s Léčebnými kódy.

 

S láskou a s vděčností Mira Michaela Lišková