Kniha léčebný kód

kniha

Kniha Léčebný kód napsaná Dr. Alexem Loydem a Dr. Benem Johnsonem se stala krátce po svém vydání světovým bestsellerem. Kniha byla vydána doposud ve 29 zemích a 25 jazycích a stala se záhy nejprodávanější knihou. Kniha Léčebný Kód vyšla i v České Republice v nakladatelství Dobrovský Beta a je k dostání prostřednictvím našeho e-shopu a na e-shopu nakladatelství www.knihycz.cz nebo ve Vašem knihkupectví v České republice a na Slovensku.

Na prestižním mezinárodním serveru Amazon, zabývajícím se především prodejem knih, se tato kniha drží dlouhodobě mezi TOP 10 v kategorii „Best Sellers in Alternative Medicine“.

Metoda léčebných kódů, která je v této knize popisována, byla Alexovi Loydovi doslova vnuknuta jako odpověď na dvanáct let trvající hledání léku na těžké deprese jeho manželky. Zrodila se tak zcela unikátní metoda, kterou může člověk provádět sám a využívat jí k léčení téměř všech fyzických a psychických nemocí a také k odstraňování problémů týkajících se vztahů a pracovního života.

Metoda Léčebné Kódy je systémem, který aktivuje fyzické funkce těla a odstraňuje zdroj 95 % všech fyzických a řady psychických nemocí. Neuroimunitní systém pak může fungovat, jak má, a léčit, kdykoliv v těle nastane nějaký problém.

Tento objev Dr. Alexe Loyda byl ověřen testy a vyzkoušely ho tisíce lidí z celého světa, jimž pomohl zbavit se různých fyzických, emocionálních a vztahových těžkostí a zároveň odstranit překážky na cestě k úspěšné kariéře. Kniha obsahuje i universální lečebný kód, který dokáže léčit mnoho problémů většiny lidí. Certifikovaní Praktici Léčebných Kódů, kteří tuto metodu vystudovali i společnosti Dr. Alexe Loyda Vám naučí s touto metodou pracovat , jsou vyškoleni, aby pro Vás vytvořili Vaše vlastní kódy, který směřují přímo na Váš konkrétní problém a jsou také mnohem intenzivnější, rychlejší a účinnější.

Alex Loyd je pravidelně zván do předních médií, aby se podělil se svými čtenáři o tuto knihu. logo

K účinnosti metody se vyjádřila celá řada významných odborníků

Dr. Alex Loyd objevil naprosto zásadní léčebnou technologii současnosti – průlom v uzdravování. Je to nejsnazší způsob, jak se dostat rychle a snadno do skvělého stavu.
Mark Victor Hansen, spoluautor série knih Slepičí polévka na duši

Neobjevil jsem nic jiného, co by bylo tak úžasně jednoduché, snadno zvládnutelné , zcela pochopitelné, jednoznačně účinné a v podstatě nadčasové. Tím nejlepším doporučením je, že tento systém používám nejen já sám, ale i členové mé rodiny a mí pacienti.
Merill Ken Galera,lékař, ředitel The Galera Center, bývalý vedoucí lékař Dr. Mercola´s Natural Health Center

Léčebné kódy jsou největším objevem v dějinách medicíny, protože máte léčbu pod svou kontrolou. Jakmile vyzkoušíte léčebný systém popsaný v této knize, začne se váš život okamžitě měnit – zkuste to a uvidíte, co se stane!
Bill Boshears, vědec a moderátor pořadu SciZone

Je téměř nezbytné abyste měli postup jakým je léčebný kód pro změnu mylných představ, které Vám brání životu a zdraví jaké chcete opravdu mít.
Bruce Lipton, PhD, bývalý výzkumný pracovník v oblasti buněčné biologie na Stanfordské univerziitě, přední biolog a autor bestselleru „Bilogie Víry“ ( Biology of Belief )

SLEDUJTE NÁS
  • facebooktwitteryoutube

Copyright © 2012 LečebneKody.cz - Vaše lečení srdce, duše a těla // Tvorba webových stránek