Otázky a odpovědi

Otázka: Mám při provádění Léčebných Kódů přestat brát léky a má jejich užívání vliv na nějaký léčebný kód?
Odpověď: Nikdy nevysazujte léky ani nepřerušujte zdravotní péči bez předchozí konzultace s lékařem. Léčebné kódy nemají nahradit to, co užíváte. Léčebné kódy se zaměřují na odstranění buněčných vzpomínek, odstranění fyziologického stresu v těle a nikoliv na fyzické či psychické onemocnění samotné. Tím, že odstraníme fyziologický stres, buňky vašeho těla opět nastartují imunitní systém a Vaše tělo je připraveno začít ozdravný proces.

Otázka: Co mám očekávat, že se stane, když dělám Kódy?
Odpověď: Můžete očekávat, že bolestivé obrazy ve vašem srdci se změní. Tyto záležitosti Vás již emočně netrápí, kódy léčí obrazy vašeho srdce, neodstraňují tyto obrazy z vaší paměti, ale odstraňují emoční intenzitu v těchto vzpomínkách, nikoliv vzpomínky samotné. Je důležité si uvědomit, že tyto bolestivé obrazy v našich srdcích nás neustále ovlivňují, a to bez ohledu na to, zda o nich víme nebo nevíme.

Otázka: Jsem v těžkém životním období, moc rád bych se tedy objednal na osobní konzultaci, neboť nezvládám sám pracovat podle knihy. Nevím jak správně postupovat, jak najít buněčné vzpomínky a provést odpuštění ( chci odpustit, ale vůbec to nejde ), ale z finančních důvodů se nemohu objednat na kompletní konzultace.
Odpověď: V tomto případě je cena dle Vašich možností.

Otázka: Kdy uvidím zlepšení?
Odpověď: Doba léčení je u každého člověka jiná. Symptomy mohou být stejné, ale každý člověk má jiné destruktivní vzpomínky a z toho důvodu je i doba léčení u dvou lidí se stejnými příznaky různá. Je důležitá trpělivost a všímat si i zlepšení, které se netýkají hned vašeho hlavního problému, ale cítíte se například klidnější, uvolněnější, mění se vztahy s Vaším okolím a Váš náhled na svět. Není důležité se zabývat, zda provádíte správně všechny pozice rukou, ale je důležité kódy opravdu dělat. Jinak bez Vaší práce s kódy systém Léčebných Kódů nemůže fungovat.

Otázka: Mohou mne léčebné kódy nějak uškodit?
Odpověď : Na základě zkušeností nevíme o jediném člověku, kterému by tato metoda jakýmkoliv způsobem ublížila.

Otázka: Nefungují Léčebné Kódy na principu Placebo efektu ?
Odpověď: Opravdu ne. Placebo efekt nefunguje na děti a zvířata. Léčebné Kódy mají naopak velmi rychlé a pozitivní účinky u dětí, ale i zvířat. Děti, vzhledem ke svému vývoji, nejsou zatíženy tolik svými buněčnými vzpomínkami jako dospělí a proto je jejich léčebný proces mnohem rychlejší.

SLEDUJTE NÁS
  • facebooktwitteryoutube

Copyright © 2012 LečebneKody.cz - Vaše lečení srdce, duše a těla // Tvorba webových stránek