Objednávky
Celkem : 0 Kč

Mořská plazma - QUINTON ISOTONIC

Cena:

Prodejní cena: 900 Kč
ks

Popis produktu

Quinton Isotonic je přírodní čerstvá mořská voda čerpána z planktonových zón bohatých na organické koloidní minerály. Zpracovaná studenou mikrofiltrací dle originálního postupu René Quintona, koncentrace snížena na roztok izotonický (9 ‰) s pramenitou vodou – bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní (26.22 <26,5 Ro Ohms/cm2/cm 45000.). Bez jakýchkoli chemických nebo tepelných úprav. René Quinton ji označil za plodovou vodu lidstva. Svým obsahem a koncentrací minerálních látek odpovídá složení extracelulárních tekutin v organismu. Pomáhá vyživovat buňky, zlepšovat jejich komunikaci a funkčnost organismu. Balení: 30 x 10 ml

 

- Vyrábí se z mořské vody 10 metrů nad dnem a 30 metrů od povrchu (zóna sluneční průniku) v oblastech uvedených René Quintonem již od roku 1904.Práce na Université Internationale de la Mer (Universita v Nice) prokázaly význam těchto míst, a to jak v oblasti bezpečnosti tak v originalitě pro produktovou čistotu.

 

- Při zpracování je používána studená mikrofiltrace, koncentrace původního hypertonického roztoku snížena na izotonický smícháním s přesným poměrem s pramenitou vodou. Baleno v blistrech v absolutně sterilních podmínkách – třída 100 (Evropský lékopis).

SLEDUJTE NÁS
  • facebooktwitteryoutube

Copyright © 2012 LečebneKody.cz - Vaše lečení srdce, duše a těla // Tvorba webových stránek