Objednávky
Celkem : 0 Kč

6 CD - Hudba - Léčebné Kódy - část 2

Cena:

Prodejní cena: 700 Kč
Předobjednávka / Rezervace

Popis produktu

Hudba pro Léčebné kódy - část 2 obsahuje 6 CD melodií inspirující hudby složenou přímo pro Léčebné kódy Dr. Alexe  Loyda.

Máte možnost zakoupit hudbu ve speciálním balíčku určeném pro účastníky semináře Dr. Alexe Loyda v Praze v roce 2015, kde bude tato speciální edice 6 ks CD v jednom balíčku k dostání.  Objednávky a rezervace na Vaše jméno můžete udělat již nyní zde.  V  balíčku je 6 CD  a to 3 CD s tónem zvonu (vždy po 30 sekundách) a  3 CD  bez tónu zvonu. Tón zvonu Vás upozorňuje příjemným a nerušeným způsobem o posunu polohy léčebných kódů. Jedná se zcela novou hudbu k Léčebným kódům - celkem 2 hodiny 48 minut hudby.  Hudba je zkomponována ve frekvenci 40-60  BPM ( úderů ) za minutu (1 Hz = 60 beats za minutu), což má velmi uklidňující efekt na naše fyzické tělo i duši.  Velmi doporučujeme tuto hudbu k provádění s Léčebnými kódy, ostatně byla proto speciálně složena skladatelem Elio z Austrálie.  

 

"Mým největším záměrem je psát takovou hudbu, která se spojuje s vaším srdcem a duší. Hudba byla složena, aby pomohla ve vašem léčení a léčení této planety. Hudba je nejjednodušší forma léčení. Vibruje a rezonuje s našimi těly. Jediné co potřebujete je poslouchat a cítit.“"

 

Ukázky hudby a pozdrav Elia všem účastníkům semináře v Praze:  

 

Elio, skladatel a hudebník, Adelaide, Austrálie

Hudba hovoří universálním jazykem. Jazykem při kterém můžeme všichni rezonovat a na nějaké úrovni se spojit. Hudba evokuje pocity inspirace, štěstí, radosti, relaxace, lásky a podporuje léčebné procesy. Hudba evokuje emoce, stimuluje tělo a ve skutečnosti léčí. Záměrem Elia bylo napsat hudbu pro léčení a hojení lidského srdce a to jak u dospělých tak u dětí. 

Když kombinujete Léčebné Kódy s touto hudbou, získáte následující prožitky:

  • Hudba je zaměřena tak, aby léčila konkrétní emoce
  • Stres je odstraňován z těla
  • Hluboká úroveň relaxace
  • Melodie ke stimulaci mozku
  • Lepší zaměření na léčené záležitosti
  • Aktivace mozkových vln Alpha a Théta

Zesílení Vašich prožitků s Léčebnými kódy

Energetická síla Léčebných Kódů pozitivně přeměňuje lidské životy. Můžete, ale zkusit zahrnout Léčebné Kódy do Vašeho života novým způsobem za pomocí této hudby. Je známým faktem, že určitá hudba má silnou transformační sílu, která je jí vlastní. Od dávných dob až dodnes je používána k propojení, transformaci, motivaci, léčení, k otevírání srdcí, k vyčištění mysli a k pohlazení po duši.

Poprvé máme k dispozici řadu melodií Léčebných kódů, která je speciálně napsána a vytvořena pro posílení a umocnění přínosu léčení Léčebnými kódy. Léčení se tak dostává na další úroveň.

Posuňte Vaše léčení na další úroveň

S těmito unikátními a energeticky silnými melodiemi prožijete silnější zaměření na léčené záležitosti, hlubší úroveň relaxace a budete cítit, jak se milující Světlo rozšiřuje vaším tělem. Je to způsob, jak aktivovat a posílit Vaše schopnosti a znovu se spojit se svým vnitřním já, myslí a duchem. Práce s Léčebnými kódy bude pro Vás také jednodušší.

12 kategorií - 12 melodií Léčebných kódů

Objevte další intenzitu hudby a melodií, které byly vytvořeny pro každý z 12 kategorií Léčebných kódů. Základem tvorby melodií byly emoce, spojené s každou z 12 vlastností. Až poté, když Elio cítil toto emoční spojení, začal psát hudbu a následně vybírat nástroje. Ke každé melodii byly použity takové nástroje, aby rezonovaly s každým konkrétním kódem. Dalším mocným prvkem při tvorbě hudby byl Záměr.

Modlitbou a záměrem bylo prosit Boha, aby požehnal této hudbě a každému člověku, který poslouchá toto album, a požádat, aby tato hudba hojila jejich srdce.

V každé skladbě zazní nenásilně v časovém intervalu cinknutí - zvon, který Vás upozorní na Váš posun v kódu. Je možná i verze bez upozornění zvonu. Obě dvě verze jsou stejně krásné a účinné..

Cena 1 setu  (6 CD)  je 700 Kč  = 26 €.
 

 
SLEDUJTE NÁS
  • facebooktwitteryoutube

Copyright © 2012 LečebneKody.cz - Vaše lečení srdce, duše a těla // Tvorba webových stránek