x 

Manuál Léčebné Kódy v tištěné podobě (kniha)

Jsme rádi, že Vám můžeme představit Manuál Léčebných kódů v českém jazyce.

Manuál má celkem více než 170 stránek a skládá se z několika kapitol. V úvodní kapitole budete seznámeni s příběhem Dr. Alexe Loyda a Dr. Bena Johnsona a s teorií týkající se léčebných kódů. V další kapitole nazvané "Systém Léčebných kódů" naleznete spoustu informacím týkajících se postupů jak provádět léčebné kódy během Vašeho léčení. Kromě jiného zde naleznete Rychlý startovací program, 3-denní sadu kódů pro léčení vašeho srdce a speciální kódy na všech 12 kategorií, v nichž se nalézá zdroj či zdroje našich problémů a na které je potřeba se zaměřit. Bližší informace o 12 kategoriích naleznete na našich stránkách. V manuálu naleznete také odpovědi na nejdůležitější Vaše otázky, pravdivá tvrzení a v neposlední řadě i několik strukturovaných a přehledných tabulek týkajících se jednotlivých onemocnění - symptomů a problémů , jednotlivých oblastí tělesného systému, jednotlivých negativních emocí, které ovlivňují náš život a mnoho dalších informací. Naleznete tak nejkratší cestu k nalezení oblasti, zdroje a příčiny jednotlivých onemocnění.

Tento manuál je pro celý Váš život. Naleznete v něm kdykoliv kód, který potřebujete Vy anebo Vaše rodina.

Manuál Léčebných kódů je publikace na které Dr. Alex Loyda a jeho tým pracoval několik let a která je neocenitelnu pomůckou pro vaše denní praktikování Léčebných kódů. Jsme rádi, že Česká Republika je jedna z mála zemí na světě, kde je tento manuál přeložen do rodného jazyka a jsme opravdu rádi, že Vám ho můžeme takto nabídnout.

Manuál Léčebné je bude prodáván pouze prostřednictvím našeho webu a je k dispozici v digitální i tištěné formě. Výhodou digitální formy je, že manuál obdržíte ihned po Vašem zaplacení a můžete si ho buď číst v počítači nebo tabletu, popřípadě vytisknout celý nebo pouze ty kapitoly, která Vás zajímají. Vzhledem k velkému zájmu klientů o tištěnou verzi Manuálu, jsme našli variantu jak Vám nabídnout i tištěnou verzi. Tištěná verze spolu s dopravou k Vám do domu se navyšuje pouze o náklady spojené s tiskem a dopravou. V tomto případě obdržíte manuál přímo z tiskárny zasilatelskou službou.

Na manuál se vztahují autorská práva a není povoleno manuál dále kopírovat. Cena je stanovena společností Healing Codes USA, nikoliv v České Republice.

Ukázka manuálu se seznamem některých onemocnění zde. Plná verze obsahuje téměř veškerá onemocnění.

Kategorie : Odpuštění, Škodlivé činnosti, Nezdravé názory, Láska, Důvěra, Klid, Dobrota, Laskavost, Trpělivost, Radost, procházíte postupně všechny kategorie, případně pracujete pouze s jednou kategorií, která je spojena s Vaším problémem. Více o kategoriích zde.
2190,00 Kč
Prodejní cena bez DPH1809,92 Kč