Objednávky
Celkem : 0 Kč

Manuál - Léčebné Kódy v elektronické podobě

Cena:

Prodejní cena: 1990 Kč
ks

Popis produktu

Jsme rádi, že Vám můžeme představit Manuál Léčebných kódů v českém jazyce.

Manuál má celkem více než 170 stránek a skládá se z několika kapitol.  V úvodní kapitole budete seznámeni s příběhem Dr. Alexe Loyda a Dr. Bena Johnsona a s teorií týkající se léčebných kódů. V další kapitole nazvané "Systém Léčebných kódů" naleznete spoustu informacím týkajících se postupů jak provádět léčebné kódy během Vašeho léčení. Kromě jiného zde naleznete Rychlý startovací program, 3-denní sadu kódů pro léčení vašeho srdce a speciální kódy na všech 12 kategorií, v nichž se nalézá zdroj či zdroje našich problémů a na které je potřeba se zaměřit. Bližší informace o 12 kategoriích naleznete na našich stránkách. V manuálu naleznete také odpovědi na nejdůležitější Vaše otázky, pravdivá tvrzení  a v neposlední řadě i několik strukturovaných a přehledných tabulek týkajících se jednotlivých onemocnění - symptomů a problémů , jednotlivých oblastí tělesného systému, jednotlivých negativních emocí, které ovlivňují náš život a mnoho dalších informací. Naleznete tak nejkratší cestu k nalezení oblasti, zdroje a příčiny jednotlivých onemocnění.

Tento manuál je pro celý Váš život. Naleznete v něm kdykoliv kód, který potřebujete Vy anebo Vaše rodina.

Manuál Léčebných kódů je publikace na které Dr. Alex Loyda a jeho tým pracoval několik let a která je neocenitelnu pomůckou pro vaše denní praktikování Léčebných kódů.  Jsme rádi, že Česká Republika je jedna z mála zemí na světě, kde je tento manuál přeložen do rodného jazyka a jsme opravdu rádi , že Vám ho můžeme takto nabídnout.

Manuál Léčebné je bude prodáván pouze prostřednictvím našeho webu a je k dispozici v digitální i tištěné formě. Výhodou digitální formy je, že manuál obdržíte ihned po Vašem zaplacení a můžete si ho buď číst v počítači nebo tabletu, popřípadě vytisknout celý nebo pouze ty kapitoly, která Vás zajímají. Vzhledem k velkému zájmu klientů o tištěnou verzi Manuálu, jsme našli variantu jak Vám nabídnout i tištěnou verzi. Tištěná verze spolu s dopravou k Vám do domu se navyšuje pouze o náklady spojené s tiskem a dopravou. V tomto případě obdržíte manuál přímo z tiskárny zasilatelskou službou.

Na manuál se vztahují autorská práva a není povoleno manuál dále kopírovat. Cena je stanovena společností Healing Codes USA, nikoliv v České Republice. 

Manuál v eletronické formě ( PDF ) obdržíte e-mailem. 

Ukázka manuálu se seznamem některých onemocnění zde. Plná verze obsahuje téměř veškerá onemocnění. 

Cena Manuálu v elektronické formě:  1990 Kč = 80 € .

 

 

SLEDUJTE NÁS
  • facebooktwitteryoutube

Copyright © 2012 LečebneKody.cz - Vaše lečení srdce, duše a těla // Tvorba webových stránek