Objednávky
Celkem : 0 Kč

Set - Propojení s planetou Zemí, Kódy Květu Života

Cena:

Prodejní cena: 1590 Kč
ks

Popis produktu

Set pro uzemnění s planetou Zemí a pro práci s Léčebnými kódy    

Energetické duchovní léčení Léčebné kódy a propojení s naší planetou je dalším velmi pozitivním krokem v našem duchovním léčení. Jsme všichni energetické bytosti a naše propojení s naší planetou, s matkou Zemí se stává komplexním nástrojem pro náš život. Modlitba, pravdivé tvrzení, provádění jednotlivých kódů spolu s uzemněním přivádí naše tělo a naši duši do přímého kontaktu nejen s vesmírnou energií,ale také s energií naší Země. Bližší informace zde 

 

Uzemňovací set pro propojení s planetou Zemí je vynikajícím nástrojem jak se uzemnit při provádění Léčebných kódů , ale i například při práci na počítači, při sledování televize, při odpočinku, když sedíte nebo stojíte, atd. 

Uzemňovací set nevyužívá žádnou elektrickou energii. Zástrčkou, kterou dáváte do zásuvky ve Vašem domě,  se pouze uzemníte, neboť každá zásuvka v domech, bytech je uzemněná, svedená do země - viz obrázek.

 Nejste tedy v žádném případě připojeni do elektrického proudu, neboť se jedná o speciální elektricky nevodivou zástrčku, která vás      propojuje s planetou. 

 

 

Nejlepší využití tohoto Heal for Free setu ( Léčení zdarma )  je když si na podložku, která je součástí setu,  stoupnete na boso (nebo v sedě položíte bosé nohy) a čerpáte energii Země. Další možností je také použít podložku pod vaší počítačovou klávesnici a myš, což vám umožní, abyste byli uzemněni, když se vaše ruce nebo nohy dotýkají podložky při psaní nebo používání myši. Podložka je vhodná i pro Vaše děti, například při práci nebo při hraní her na počítači, pozitivně eliminuje elektromagnetické záření. Sadu "Uzemnění s planetou" můžete používat prakticky kdykoliv a jak dlouho chcete. O procesu uzemňování a jejich vlivu na elektromagnetické záření se dočtete zde.  O vědeckém výzkumu se dočtete zde.

Podložka ze sady je poměrně měkká a pružná, takže může být také použita například v posteli, kdy se jí budete dotýkat holýma nohama.  Vždy by se měla část holé kůže dotýkat podložky, abyste byli opravdu uzemněni, i když podložka bude fungovat v menší míře i přes tenkou látku. Rozměry 680 mm x 250 mm. Vyrobeno v USA, z pěnového jádra s vodivým uhlíkovým povrchem.  Jedná o originální podložku Earthing.com, který dovážíme přímo od oficiálního distributora pro Evropu.

Set " Propojení s planetou" , jehož součástí je i podložka,  je zcela originální produkt, neboť spojuje uzemnění společně s Léčebnými Kódy  a toto má mnohem hlubší duchovní  a energetické výsledky na všech úrovních našeho bytí .

 

Pošlete také lásku a vděčnost Zemi , čerpejte energii. 

 

 

Balení obsahuje:

  • Uzemňovací rohož
  • kabel 4,6 m
  • EU zásuvka na uzemnění
  • Kódy Života vytvořené praktikem Léčebných kódů Mirou M.        
  • Modlitba pro planetu Zemi

Cena podložky : 1490 Kč = 54 €  + poštovné 

Opakujeme, nejedná se o žádnou techniku nebo technologii, ale o využití energie Země v místech, kde se nám uzemnění díky našemu způsobu života nedostává. Neuvyužívá elektrické energie, pouze uzemnění Vašeho domu přes uzemnění zásuvky, popřípadě lze vyvést kabel z domu ven a pomocí kolíku zapíchnout do Země.    Informace o uzemňování a jeho vlivu na naše zdraví naleznete zde a zde.

SLEDUJTE NÁS
  • facebooktwitteryoutube

Copyright © 2012 LečebneKody.cz - Vaše lečení srdce, duše a těla // Tvorba webových stránek