Prohlášení: Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze pro informační účely a nejsou určeny jako náhrada za radu vašeho lékaře nebo jiného zdravotníka. Neměli byste používat informace na těchto stránkách pro diagnostiku a léčbu jakéhokoliv zdravotního problému. Měli byste se poradit s lékařem či zdravotním pracovníkem před zahájením jakékoliv diety, cvičením nebo doplněním Vašeho programu. Neměli byste přestat užívat léky bez předchozí konzultace se svým lékařem.

Výuka metody “Léčebné Kódy Dr. Alexe Loyda” není určena k diagnóze, předpisu, léčení, nebo primárnímu vyléčení jakékoliv nemoci - fyzické nebo duševní. Výuka a práce s metodou Léčebné Kódy vede klienta k procesu samostatnosti, tak aby mohl samostatně s touto metodou pracovat.

Výuka není určena jako náhrada pravidelné lékařské péče. Cílem práce s klientem je naučit klienta snížit stres, zlepšit zdraví, a odstranit jakoukoli dysfunkci bio-energetickém systému lidského těla.

Nikomu se nedoporučuje přerušit nebo jiným způsobem se vyhnout lékařským nebo psychologickým konzultacím a léčbě. Jsou případy, kdy lékařské nebo psychoterapeutické konzultace jsou naopak doporučovány.

Výuka s praktikem léčebných kódů Dr. Alexe Loyda ani kódy samotné nejsou léčebnou činností, ale konzultační a poradenskou činností.
Jakékoliv diskutované informace, produkty a postupy nejsou určeny k diagnóze, léčbě nebo prevenci jakékoliv choroby, nebo k diagnostikování či k předepisování lékařských nebo psychologických postupů. Nejsou určeny ani k doporučování specifických informací nebo služeb, jako je léčba nebo rehabilitace jednotlivců, ani k aplikování principů týkajících se lékařství, mentálního zdraví a rozvoje člověka za tím účelem, aby se poskytla diagnóza, léčba, operace nebo se předepsaly léky na jakékoliv lidské choroby, bolesti, zranění, deformace nebo fyzický stav.

Přední americký biolog Dr. Bruce Lipton potvrzuje, že příčinou nemocí je téměř naprosto vždy stres vyvolaný tím, že máme mylné názory na sebe, na svůj život a na ostatní lidi. Tyto názory v nás vytvářejí obavy z věcí, jichž se nemusíme obávat, a stres a nemoci jsou v podstatě obavy, které se projevily ve fyzické podobě. Mylné názory vytvářejí v našem těle stres, posunují naše buňky do tzv. sebeobranného módu a náš autonomní nervový systém se zapne do pozice "bojuj anebo uteč".

Dr. Bruce Lipton, autor knih Biologie Víry, Líbankový efekt, Spontánní evoluce.
Dr. Lipton také doporučuje Léčebné kódy
Addresa: MIRAMI MEDIA s.r.o. K Větrovu 535, 25168 Kamenice, Praha-Východ, Česká Republika ID: 02668122 VAT: CZ02668122