Hledač záležitostí srdce

Doporučuji všem si provést tento Test, který odhalí nejbolestivější témata a místa, na která je potřeba se zaměřit. Ráda vám pomohu s výsledky testu, výsledky testu mi můžete poslat na email.
Dle zkušeností je dobré si tento Test provést před začátkem praktikování LK a poté zopkaovat po několika týdnech znovu. Výsledky uvidíte sami:)

S láskou

Mira

Předkládáme Vám tímto překlad otázek online testu, který je uveřejněn na amerických stránkách společnosti The Healing Codes a který se týká poodhalení základních záležitostí Vašeho duchovního srdce a představení směru a kategorií, na které byste se měli soustředit při práci s Léčebnými kódy. Na tomto testu se pracovalo několik let a výsledky, které při zodpovězení otázek obdržíte, Vás nasměrují na cestu, kterou byste se měli ubírat při Vašem léčení. Když odpovíte online, okamžitě dostanete zprávu s výsledky v rozsahu 10-15 stran získáte v angličtině. Překlad výsledků testu do češtiny bohužel ovlivnit nemůžeme, neboť by se jednalo o systémový zásah do aplikace. Tento test je prvotní pomůckou pro Vaší orientaci při práci z kódy. Jednotlivé kódy na jednotlivé kategorie anebo individuální kódy pro Vás můžete získat od certifikovaného praktika anebo z Manuálu Léčebných kódů. Odkaz na test "Hledač záležitostí srdce" a překlad naleznete zde:

Vpisujete odpovědi do online anglické verze. Překlad do češtiny je pouze pomůcka. Po odeslání Vám ihned přijde vyhodnocení.
Manuál Léčebných kódů Vám velmi usnadní práci s případnými kategoriemi, která Vám vyhodnotí test.